Page

Moskietiery

Moskitiera ramkowa

Moskitiera ramkowa to idealny sposób na pozbycie się komarów i innych owadów. Jest łatwa w montażu i można ją złożyć do małych rozmiarów, dzięki czemu jest łatwa w przechowywaniu. Moskitiera ramkowa jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na uszkodzenia.

 

Moskitiera ramkowa to niezbędne wyposażenie na każdy sezon. Dzięki temu produktowi można cieszyć się bezpiecznym i komfortowym wypoczynkiem bez obaw o ukąszenia owadów. Moskitiera ramkowa jest łatwa w montażu i demontażu, a także łatwa w przechowywaniu.

Moskitiera rolowana

Moskitiera rolowana to doskonały sposób na zabezpieczenie mieszkania przed insektami. System Velia pozwala zasłonić całą wnękę okienną, a dodatkowa uszczelka szczotkowa nie przepuści komara, muchy, a nawet meszki. Prosta konstrukcja moskitiery i wysoka jakość komponentów pozwalają na łatwy montaż, oraz gwarantują długą żywotność.

Moskitiera przesuwna Solid/Slim

Moskitiery wykonane są z profilu aluminiowego, dostępne w kolorze białym, brązowym, złoty dąb, antracyt. Siatka w kolorze szarym lub czarnym wykonana jest z włókna szklanego. 

Maksymalne wymiary systemu pojedynczego: szerokość 200 cm; wysokość 250 cm, podwójnego: szerokość 380cm; wysokość 250

Uszczelka szczotkowa na całym obwodzie

SLIM: Opcja mieszcząca się między roletą zewnętrzną, a drzwiami