Page

Rolety dachowe

Dekolux

Roleta dachowa Dekolux nada nowoczesny i stylowy wygląd Twojemu pomieszczeniu. System aluminiowy utrzymuje materiał w stałej pozycji, zapobiegając fałdowaniu się tkaniny. Prowadnice boczne zapobiegają powstawaniu szczelin, przez które przedostaje się światło oraz służą jako hamulec, za pomocą którego roletę można ustawić na żądanej wysokości. Całość zapewnia komfort i bezproblemowe funkcjonowanie na lata.

 

Duży wybór tkanin: rozpraszających, półzaciemniających, black out, thermo sprosta każdemu oczekiwaniu.

Roleta B26

Roleta dachowa B26 jest obowiązkową pozycją na upalne dni w każdym domu. Trójwarstwowy materiał termiczny chroni pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem, a 4 centymetrowe prowadnice boczne zapobiegają powstawaniu szczelin, przez które przedostaje się światło. Mechanizm sprężynowy multistop pozwala zatrzymać roletę w dowolnej pozycji. Całość zapewnia komfort i bezproblemowe funkcjonowanie na lata.

Roleta B-21

Oferowana przez nas roleta wykonana jest w wersji z haczykami  i napędem sprężynowym, który umożliwia zatrzymanie rolety w 3 pozycjach. Roleta tego typu chroni pomieszczenie przed nadmiernym nasłonecznieniem a jednocześnie stanowi elegancką ozdobę każdego mieszkania.

Tkanina jest węższa od krawędzi ramy, w zależności od producenta między 3-4 cm.

 

Roleta B-10

Roleta B-10 wykonana jest w wersji z haczykami z napędem sprężynowym, który umożliwia zatrzymanie rolety w 3 pozycjach. Roleta tego typu chroni pomieszczenie przed nadmiernym nasłonecznieniem a jednocześnie stanowi elegancką ozdobę każdego mieszkania.

Roleta B-10 dopasowana jest do wszystkich dostępnych na rynku krajowym i zagranicznym modeli okien dachowych.

Szerokość całkowita rolety jest większa o 4cm od tkaniny a tkanina zakrywa szybę po 1cm z każdej strony.
Elementy rolety dostępne są w kolorze białym z bezbarwnymi haczykami.