Page

B7, B9, B11, B19

Roleta B7, B9, B11, B19

SYSTEM B7 – ekskluzywny wygląd, niezawodne działanie i bezinwazyjny montaż to jedne z zalet systemu BAMAR7 – rolety w aluminiowej kasecie i prowadnicy.Montowany bezpośrednio na skrzydle okiennym daje idealną osłonę przed silnym światłem słonecznym.

SYSTEM B9 – jest dokładnym odzwierciedleniem systemu B7 – jednakże w tym przypadku kaseta i prowadnice wykonane są z tworzywa PCV. System dostępny jest w wielu kolorach ( w tym drewnopodobnych) i stanowi estetyczną osłonę okienną w bardzo przystępnej cenie.

SYSTEM B11 – to roleta w aluminiowej kasecie i prowadnicach, gotowa na trudne wyzwania. Dzięki unikalnemu systemowi hamulców może pracować w sposób tradycyjny – rozwijana ku dołowi, odwrócona 180° ( w charakterze zazdroski), odwrócona o 90° oraz w kombinacji jako podwójna osłona.

SYSTEM B19 – roletka o niewielkich rozmiarach, w plastikowej kasecie i prowadnicach, przyklejona do skrzydła okiennego w doskonały sposób zaspakaja potrzeby nowoczesnego budownictwa. Dopracowany, zgrabny kształt, doskonały wygląd, zminimalizowane wymiary oraz łatwy, szybki i bezinwazyjny montaż spowodowały iż system BAMAR B 19 stał się jednym z najpopularniejszych systemów na polskim rynku.