O naszej firmie

Przedsiębiorstwo VERTI LINE rozpoczęło działalność w 1992 roku i jako jedno z pierwszych na rynku Wielkopolski, zajęło się produkcją rolet i żaluzji.

Duże zaangażowanie naszej kadry pozwoliło nam na zbudowanie silnej, dynamicznej i dobrze zorganizowanej firmy. Kreatywny zespół projektantów i rzetelnych techników VERTI LINE gwarantuje najwyższy poziom wykonywanych przez nas produktów.

W ofercie posiadamy szereg produktów związanych z wewnętrznymi i zewnętrznymi technikami osłonowymi: żaluzje pionowe, żaluzje poziome, plisy, rolety materiałowe wszystkich typów (wolno wiszące, w kasetach, na okna dachowe), moskitiery, siatki antyinsektowe, rolety zewnętrzne wszystkich typów, bramy rolowane, bramy segmentowe, markizy oraz refleksole (pełniące rolę miniklimatyzatorów).

Wszystkie wyroby dostępne są w wielu wersjach systemowych i kolorystycznych, a na szczególną uwagę zasługuje kolekcja tkanin, która zawiera ponad 700 wzorów, począwszy od typowo transparentnych, do zaciemniających w 100%. Zapraszamy Państwa do firmy Verti Line. Zachęcamy do spotkania z naszym przedstawicielem handlowym, który na Państwa życzenie udzieli niezbędnych porad technicznych.